You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Aşağıdaki ifadelerden hangisi Google Uygulama kampanyalarını özetler?

Aşağıdaki ifadelerden hangisi Google Uygulama kampanyalarını özetler?

Aşağıdaki ifadelerden hangisi Google Uygulama kampanyalarını özetler?

  • Reklamverenlerin yalnızca Google Play’de banner göstermesine imkan tanıyan bir Google Ads manuel reklam türü.
  • Reklamverenlerin yalnızca kendilerine ait olmayan uygulamalarda ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmalarını sağlayan bir Google Ads platformu.
  • Reklamverenlerin uygulama yüklemelerini artırmasına ve uygulama içi dönüşüm sağlamasına yardımcı olmak için tasarlanan bir Google Ads otomatik reklam türü.
  • Reklamverenin web sitesine ve sağladığı içeriklere dayalı olarak otomatik bir şekilde uygulama tasarlayan bir Google aracı.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top