You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Bir e-ticaret uygulaması, 500 yükleme sayısına ulaşarak 1.000 TL gelir elde ediyor. Yeni bir yüklemelere yönelik Google Uygulama kampanyası başlatmak için aşağıdaki hedef YBM’lerden hangisini kullanmaları gerekir?

Bir e-ticaret uygulaması, 500 yükleme sayısına ulaşarak 1.000 TL gelir elde ediyor. Yeni bir yüklemelere yönelik Google Uygulama kampanyası başlatmak için aşağıdaki hedef YBM’lerden hangisini kullanmaları gerekir?

Bir e-ticaret uygulaması, 500 yükleme sayısına ulaşarak 1.000 TL gelir elde ediyor.

Yeni bir yüklemelere yönelik Google Uygulama kampanyası başlatmak için aşağıdaki hedef YBM’lerden hangisini kullanmaları gerekir?

  • 0,5
  • 500
  • 20
  • 2

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top