You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Bir spor şirketi, ücretli medya kanallarına yatırım yapmadan önce yeni uygulamasının genel pazarlama stratejisine ne kadar uyduğunu belirlemek istiyor. Şirket, bunu belirlemek için aşağıdaki hangi iki soruya yanıt aramalıdır? (İki seçenek belirleyin.)

Bir spor şirketi, ücretli medya kanallarına yatırım yapmadan önce yeni uygulamasının genel pazarlama stratejisine ne kadar uyduğunu belirlemek istiyor. Şirket, bunu belirlemek için aşağıdaki hangi iki soruya yanıt aramalıdır? (İki seçenek belirleyin.)

Bir spor şirketi, ücretli medya kanallarına yatırım yapmadan önce yeni uygulamasının genel pazarlama stratejisine ne kadar uyduğunu belirlemek istiyor.

Şirket, bunu belirlemek için aşağıdaki hangi iki soruya yanıt aramalıdır? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Bu uygulamanın müşterilere diğerlerinden farklı olarak sunduğu amaç nedir?
  • Uygulama kullanıcıları spor markası hakkında ne düşünüyor?
  • Başarılı bir uygulamanın işletme üzerinde ne gibi bir etkisi olur?
  • Bir önceki yıl ücretli uygulama tanıtımı sonucunda kaç spor videosu indirildi?

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top