You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Büyük bir golf rezervasyon şirketi, yeni bir uygulamayı kullanıma sunuyor ve sezonun en yoğun döneminden önce 50.000 yükleme hedefine ulaşmak istiyor. Yükleme sayısı hedefine daha hızlı ulaşmak için şirketin, kampanya günlük bütçesini aşağıdaki yöntemlerden hangisiyle ayarlaması gerekir?

Büyük bir golf rezervasyon şirketi, yeni bir uygulamayı kullanıma sunuyor ve sezonun en yoğun döneminden önce 50.000 yükleme hedefine ulaşmak istiyor. Yükleme sayısı hedefine daha hızlı ulaşmak için şirketin, kampanya günlük bütçesini aşağıdaki yöntemlerden hangisiyle ayarlaması gerekir?

Büyük bir golf rezervasyon şirketi, yeni bir uygulamayı kullanıma sunuyor ve sezonun en yoğun döneminden önce 50.000 yükleme hedefine ulaşmak istiyor.

Yükleme sayısı hedefine daha hızlı ulaşmak için şirketin, kampanya günlük bütçesini aşağıdaki yöntemlerden hangisiyle ayarlaması gerekir?

  • Başlangıçta kampanya günlük bütçesini planlanan bütçeden daha az tutmak, ardından son tarihten önce iki katına çıkarmak.
  • Kampanyanın günlük bütçesini planlanandan üç kat daha fazla olacak şekilde ayarlamak.
  • Kampanya günlük bütçesini ilk başta planlanan bütçeden biraz daha yüksek tutmak.
  • Başlangıçta kampanya günlük bütçesini planlanan bütçede tutmak, ardından her hafta değiştirmek

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top