You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Caner, Google Uygulama kampanyasındaki dönüşüm verilerini düzenli olarak kontrol ediyor. Kısa süre önce iş arkadaşlarının bu verilere görüntüleme dönüşümlerini de eklemenin öneminden bahsettiğini duyan Caner bunun ne anlama geldiğini tam olarak bilmiyor. Caner’in Google Uygulama kampanyası için görüntüleme dönüşümünün anlamı aşağıdakilerden hangisidir?

Caner, Google Uygulama kampanyasındaki dönüşüm verilerini düzenli olarak kontrol ediyor. Kısa süre önce iş arkadaşlarının bu verilere görüntüleme dönüşümlerini de eklemenin öneminden bahsettiğini duyan Caner bunun ne anlama geldiğini tam olarak bilmiyor. Caner’in Google Uygulama kampanyası için görüntüleme dönüşümünün anlamı aşağıdakilerden hangisidir?

Caner, Google Uygulama kampanyasındaki dönüşüm verilerini düzenli olarak kontrol ediyor. Kısa süre önce iş arkadaşlarının bu verilere görüntüleme dönüşümlerini de eklemenin öneminden bahsettiğini duyan Caner bunun ne anlama geldiğini tam olarak bilmiyor.

Caner’in Google Uygulama kampanyası için görüntüleme dönüşümünün anlamı aşağıdakilerden hangisidir?

  • Uygulama reklamını görüp tıklamayan bir kullanıcının 24 saat içinde uygulamada bir dönüşüm (indirme veya işlem yapma) gerçekleştirmesi anlamına gelir.
  • Kullanıcının bir dönüşüm gerçekleştirmeden önce reklamı toplamda kaç kez gördüğünü gösterir.
  • Yalnızca bir YouTube yerleşiminden gelen toplam dönüşüm sayısını gösteren bir dönüşüm metriğidir.
  • Kullanıcının video öğesi içeren bir reklamı görüp tıklaması ve ardından bir dönüşüm gerçekleştirmesi anlamına gelir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top