You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Google Uygulama kampanyalarına çeşitli öğeleri içeren bir portföy sağlandığında daha iyi performans elde edilmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisidir?

Google Uygulama kampanyalarına çeşitli öğeleri içeren bir portföy sağlandığında daha iyi performans elde edilmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisidir?

Google Uygulama kampanyalarına çeşitli öğeleri içeren bir portföy sağlandığında daha iyi performans elde edilmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisidir?

  • Sistem, kullanıcıyı uygulama yüklemeye veya uygulamada işlem yapmaya teşvik edecek ayrı ayrı reklamlar oluşturma esnekliğinden yararlanabilir.
  • Kampanya bütçesi, eklenen her öğe türüyle otomatik olarak artar.
  • Sistem, her öğe türüne uygun ayrı reklam gruplarını otomatik olarak oluşturabilir.
  • Sistem, portföydeki en iyi performans gösteren öğeleri belirleyip bunlar gibi daha fazla öğe oluşturabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top