You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Hilal’in yöneticisi Hilal’e yeni Google Uygulama kampanyasına neden bu kadar çok vakit ayırdığını soruyor. Yönetici, makine öğreniminin her şeyi hallettiğini düşünüyor. Hilal, makine öğrenimi destekli bir kampanyaya yön vermek için aşağıdakilerden hangi üçünü yapabilir?

Hilal’in yöneticisi Hilal’e yeni Google Uygulama kampanyasına neden bu kadar çok vakit ayırdığını soruyor. Yönetici, makine öğreniminin her şeyi hallettiğini düşünüyor. Hilal, makine öğrenimi destekli bir kampanyaya yön vermek için aşağıdakilerden hangi üçünü yapabilir?

Hilal’in yöneticisi Hilal’e yeni Google Uygulama kampanyasına neden bu kadar çok vakit ayırdığını soruyor. Yönetici, makine öğreniminin her şeyi hallettiğini düşünüyor.

Hilal, makine öğrenimi destekli bir kampanyaya yön vermek için aşağıdakilerden hangi üçünü yapabilir?

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Teklifleri düzenli olarak ayarlamak.
  • Yüksek miktarda kaliteli veri sağlamak.
  • Stratejiyi geliştirmek.
  • Kampanya ayarlarını her gün güncellemek.
  • Sınırları belirlemek.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top