You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > İnsanlar ve makineler, Google Uygulama kampanyaları yayınlama sürecinde etkili bir ekip çalışması yapmayı nasıl başarır?

İnsanlar ve makineler, Google Uygulama kampanyaları yayınlama sürecinde etkili bir ekip çalışması yapmayı nasıl başarır?

İnsanlar ve makineler, Google Uygulama kampanyaları yayınlama sürecinde etkili bir ekip çalışması yapmayı nasıl başarır?

  • İnsanların ve makinelerin becerileri birbirini tamamlar.
  • İnsanlar yalnızca raporları izlerken geri kalan her şeyi makine öğrenimi halleder.
  • İnsanlar makineler tarafından oluşturulan reklam öğelerini doğrular ve bu süreçte zamandan tasarruf eder.
  • Makineler son derece ayrıntılı raporlar sunarken insanlar da optimizasyon görevlerinin büyük bir kısmını gerçekleştirir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top