You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Makine öğrenimi, Google Uygulama kampanyası yayınlandıktan sonra kampanyanın büyük bir kısmını otomatik hâle getirir. Kampanya başlatıldıktan sonra pazarlamacıların kampanyaya müdahale etmeye devam etmesi aşağıdakilerden hangisi nedeniyle gereklidir?

Makine öğrenimi, Google Uygulama kampanyası yayınlandıktan sonra kampanyanın büyük bir kısmını otomatik hâle getirir. Kampanya başlatıldıktan sonra pazarlamacıların kampanyaya müdahale etmeye devam etmesi aşağıdakilerden hangisi nedeniyle gereklidir?

Makine öğrenimi, Google Uygulama kampanyası yayınlandıktan sonra kampanyanın büyük bir kısmını otomatik hâle getirir.

Kampanya başlatıldıktan sonra pazarlamacıların kampanyaya müdahale etmeye devam etmesi aşağıdakilerden hangisi nedeniyle gereklidir?

  • Pazarlamacı, uygun manuel düzenlemeleri yapmak için arama terimi ve segmentasyon raporlarını incelemeye devam etmelidir.
  • Uygulama kampanyası, pazarlama hedeflerinin yönlendirilmesi için zaman zaman anketler aracılığıyla pazarlamacıların katkıda bulunmasını gerektirir.
  • Uygulama kampanyasına yön veren stratejinin zaman içinde değişme olasılığı yüksek olduğundan sınırların bu değişime göre yeniden belirlenmesi gerekir.
  • Pazarlamacı, hesabın bildirimler bölümünde kampanya sorunu olup olmadığına bakmalı ve mevcut sorunları çözüme ulaştırmalıdır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top