You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Makine öğrenimi, pek çok pazarlama faaliyetine dahil ediliyor ancak son araştırmalar bazı faaliyetlerin otomatikleştirilmesinin daha zor olduğunu gösteriyor. Aşağıdakilerden hangisi makine öğrenimiyle ilgili zorlukların yaşanmaya devam ettiği bir alandır?

Makine öğrenimi, pek çok pazarlama faaliyetine dahil ediliyor ancak son araştırmalar bazı faaliyetlerin otomatikleştirilmesinin daha zor olduğunu gösteriyor. Aşağıdakilerden hangisi makine öğrenimiyle ilgili zorlukların yaşanmaya devam ettiği bir alandır?

Makine öğrenimi, pek çok pazarlama faaliyetine dahil ediliyor ancak son araştırmalar bazı faaliyetlerin otomatikleştirilmesinin daha zor olduğunu gösteriyor.

Aşağıdakilerden hangisi makine öğrenimiyle ilgili zorlukların yaşanmaya devam ettiği bir alandır?

  • Karar alma
  • Bütçe belirleme
  • Raporlama
  • Optimizasyon

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top