You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Poyraz, ekibinden müşterilerin Google Uygulama kampanyalarında görüntüleme dönüşümlerini etkinleştirmelerini ve raporlamalarını istiyor. Görüntüleme dönüşümlerini rapora dahil etmenin önemi aşağıdakilerden hangisidir?

Poyraz, ekibinden müşterilerin Google Uygulama kampanyalarında görüntüleme dönüşümlerini etkinleştirmelerini ve raporlamalarını istiyor. Görüntüleme dönüşümlerini rapora dahil etmenin önemi aşağıdakilerden hangisidir?

Poyraz, ekibinden müşterilerin Google Uygulama kampanyalarında görüntüleme dönüşümlerini etkinleştirmelerini ve raporlamalarını istiyor.

Görüntüleme dönüşümlerini rapora dahil etmenin önemi aşağıdakilerden hangisidir?

  • En iyi performans gösteren video öğelerine öncelik verilmesi için video öğeleri hakkında analizler sağlarlar.
  • YouTube’daki yerleşimler için ek segmentasyon seçenekleri sunarlar.
  • Dönüşümle ilgili ek veriler sağladığından işletmeyle ilgili daha iyi kararlar almaya yardımcı olabilirler.
  • Dönüşüm verilerini benzer işletmelerin verileriyle doğrudan karşılaştırmanın etkili bir yöntemidir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top