You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Yeni bir uygulamayı kullanıma sunmak üzere olan Harun, Google Uygulama kampanyasından yararlanarak yeni kullanıcıların ilgisini çekmek istiyor. Harun bu yeni kampanyayı ayarlarken aşağıdaki kampanya alt türlerinden hangisini seçmelidir?

Yeni bir uygulamayı kullanıma sunmak üzere olan Harun, Google Uygulama kampanyasından yararlanarak yeni kullanıcıların ilgisini çekmek istiyor. Harun bu yeni kampanyayı ayarlarken aşağıdaki kampanya alt türlerinden hangisini seçmelidir?

Yeni bir uygulamayı kullanıma sunmak üzere olan Harun, Google Uygulama kampanyasından yararlanarak yeni kullanıcıların ilgisini çekmek istiyor.

Harun bu yeni kampanyayı ayarlarken aşağıdaki kampanya alt türlerinden hangisini seçmelidir?

  • Uygulama bildirimleri
  • Uygulama işlemleri
  • Uygulama yüklemeleri
  • Uygulama etkileşimi

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top