You are here
Home > Arama Ağı > Yeni AdWords Sürümü Arama Ağı Kampanyalarındaki Değişiklikler

Yeni AdWords Sürümü Arama Ağı Kampanyalarındaki Değişiklikler

Yeni AdWords Sürümü Arama Ağı Kampanyalarındaki Değişiklikler

Arama Ağı kampanyanızı en iyi hale getirin

Kampanyalarınızdan daha fazlasını elde edin. Müşterilerinizin yapmasını istediğiniz işlemlere göre kampanya hedefleri seçebilirsiniz.

Hedef kullanmayı tercih ederseniz bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilecek özellik ve ayar önerileri görürsünüz. Seçtiğiniz hedeflerden bağımsız olarak, tüm kampanya ayarları ve özelliklerini kullanabileceğinizi unutmayın.

Yeni AdWords Sürümü Arama Ağı Kampanyalarındaki Değişiklikler

Görüntülü Reklam Ağı seçenekli Arama Ağı kampanyası (önceki adı Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı)

Görüntülü Reklam Ağı seçenekli Arama Ağı kampanyası, kullanıcılara Google Arama’yı kullandıkları ve internet sitelerini ziyaret ettikleri anlarda ulaşmanızı sağlar. Görüntülü Reklam Ağı seçenekli Arama Ağı kampanyanızı, Arama Ağı kampanyaları ile aynı şekilde yönetirsiniz: Bir bütçe belirler, ilgili anahtar kelimeleri seçer, reklam oluşturur ve teklifleri belirlersiniz.

Reklamlarınız, kullanıcılar Google Arama’da ve anahtar kelimelerinizle eşleşen arama ağı iş ortağı sitelerinde terim aradığında gösterilebilir. Google Görüntülü Reklam Ağı’nda internet genelindeki alakalı sayfalarda da yayınlanabilir. Bununla birlikte, reklamlarınız Görüntülü Reklam Ağı’nda seçilerek gösterilir ve otomatik olarak teklif verilir. Böylece, reklamını yaptığınız ürünler ve hizmetlerinizle ilgilenmesi daha olası olan kullanıcılara daha kolay ulaşabilirsiniz.

Genel olarak, reklamlarınız öncelikle Arama Ağı’nda gösterilir. Gün sonunda yeterli bütçeniz kalırsa Görüntülü Reklam Ağı’nda gösterilebilir.

Bir cevap yazın

Top