You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Akın bir süredir Alışveriş reklamları yayınlıyor ve ek özelliklerle satış performansını artırma yolları konusunda denemeler yapmak istiyor. Satıcı Promosyonları’nı kullanarak nasıl bir avantaj sağlayabilir?

Akın bir süredir Alışveriş reklamları yayınlıyor ve ek özelliklerle satış performansını artırma yolları konusunda denemeler yapmak istiyor. Satıcı Promosyonları’nı kullanarak nasıl bir avantaj sağlayabilir?

Akın bir süredir Alışveriş reklamları yayınlıyor ve ek özelliklerle satış performansını artırma yolları konusunda denemeler yapmak istiyor.

Satıcı Promosyonları’nı kullanarak nasıl bir avantaj sağlayabilir?

  • Google’da sattığı ürünlere promosyon eklediğinde, alışveriş yapanlar bir “özel teklif” bağlantısı görür.
  • Google’da sattığı ürünlere promosyon eklediğinde indirim, aramalar sırasında görünmez ancak indirim tekliflerini toplayan web sitelerine iletilir.
  • Google’da sattığı ürünlere promosyon eklediğinde, öne çıkan ürünler için yatırım getirisinin artacağından emin olabilir.
  • Google’da sattığı ürünlere promosyon eklediğinde, ürün grubu yapısını yükseltebilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top