You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Antika oyuncak dükkanıyla uzun yıllardır hizmet veren Levent, dükkanındaki gençlerin Tütü Oyuncakçılık tarafından yayınlanan Görüntülü reklamın ne kadar etkili olduğundan bahsettiğini duyuyor. Bunun üzerine Google Görüntülü Reklam Ağı’na (GDN) erişmekle ilgilenmeye başlıyor. Levent, GDN’yi aşağıdaki yollardan hangisiyle kullanabilir?

Antika oyuncak dükkanıyla uzun yıllardır hizmet veren Levent, dükkanındaki gençlerin Tütü Oyuncakçılık tarafından yayınlanan Görüntülü reklamın ne kadar etkili olduğundan bahsettiğini duyuyor. Bunun üzerine Google Görüntülü Reklam Ağı’na (GDN) erişmekle ilgilenmeye başlıyor. Levent, GDN’yi aşağıdaki yollardan hangisiyle kullanabilir?

Antika oyuncak dükkanıyla uzun yıllardır hizmet veren Levent, dükkanındaki gençlerin Tütü Oyuncakçılık tarafından yayınlanan Görüntülü reklamın ne kadar etkili olduğundan bahsettiğini duyuyor. Bunun üzerine Google Görüntülü Reklam Ağı’na (GDN) erişmekle ilgilenmeye başlıyor.

Levent, GDN’yi aşağıdaki yollardan hangisiyle kullanabilir?

  • Tütü Oyuncakçılık ile iş ortaklığı kurarak.
  • Google Görüntülü Reklam Ağı takviminde bir zaman aralığı belirleyerek.
  • Yerel Katalog reklam kampanyası yayınlayarak.
  • Gençlerden birini sokaklarda tanıtım yapması için işe alarak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top