You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Polat yeni bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturmak, hedeflemesini de “Ödeme Yapmadan Ayrılanlar” adlı mevcut bir yeniden pazarlama listesine dayandırmak istiyor. Benzer Kitleler hedefleme seçeneği, Polat’ın pazarlama hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

Polat yeni bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturmak, hedeflemesini de “Ödeme Yapmadan Ayrılanlar” adlı mevcut bir yeniden pazarlama listesine dayandırmak istiyor. Benzer Kitleler hedefleme seçeneği, Polat’ın pazarlama hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

Polat yeni bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturmak, hedeflemesini de “Ödeme Yapmadan Ayrılanlar” adlı mevcut bir yeniden pazarlama listesine dayandırmak istiyor.

Benzer Kitleler hedefleme seçeneği, Polat’ın pazarlama hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

  • Benzer Kitleler, “Ödeme Yapmadan Ayrılanlar” listesindeki kullanıcılar için alakalı olan web içeriklerini bulur ve Polat’ın yeni reklamlarını yerleştirebileceği siteler önerir.
  • Benzer Kitleler, “Ödeme Yapmadan Ayrılanlar” listesindeki kullanıcıların ziyaret ettiği web sitelerini ve uygulamaları bulur.
  • Benzer Kitleler, “Ödeme Yapmadan Ayrılanlar” listesinden alınan anahtar kelimeler ve URL’lerle otomatik olarak listeler oluşturur.
  • Benzer Kitleler, “Ödeme Yapmadan Ayrılanlar” listesindekilere benzer kullanıcıları bulur.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top