You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Berk’in Sörf Tahtaları, daima Google üzerinde vitrin kullanan bir sörf ürünleri mağazası. Yerel Envanter reklamları ile mağazalarına müşteri çekmenin yollarını arıyorlar. Berk’in Sörf Tahtaları, Yerel Envanter reklamı kullanarak hangi avantaja sahip olabilir?

Berk’in Sörf Tahtaları, daima Google üzerinde vitrin kullanan bir sörf ürünleri mağazası. Yerel Envanter reklamları ile mağazalarına müşteri çekmenin yollarını arıyorlar. Berk’in Sörf Tahtaları, Yerel Envanter reklamı kullanarak hangi avantaja sahip olabilir?

Berk’in Sörf Tahtaları, daima Google üzerinde vitrin kullanan bir sörf ürünleri mağazası. Yerel Envanter reklamları ile mağazalarına müşteri çekmenin yollarını arıyorlar.

Berk’in Sörf Tahtaları, Yerel Envanter reklamı kullanarak hangi avantaja sahip olabilir?

  • Standart 97 km’lik (60 mil) yarıçap içinde bulunan kullanıcılara ürünlerini ve mağaza bilgilerini gösterebilir.
  • İnternet mağazasında bulunması zor olan bir öğeyi satın almak için uzak mesafelere gitmeye istekli olabilecek internet kullanıcılarına ürünlerini ve mağaza bilgilerini gösterebilir.
  • Mağazaya en fazla 48 km (30 mil) mesafede bulunan ve Google’da arama yapan kullanıcılara, ürünlerini ve mağaza bilgilerini gösterebilir.
  • Basılı bir yerel envanter listesi aracılığıyla müşterinin mağazadaki yolculuğunu başlatabilir, müşteriye URL sağlayabilir ve Google Haritalar ile yolculuğu tamamlamasına yardımcı olabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top