You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Dijital pazarlama şirketi, çok sayıda tıklama alan ilgi çekici bir reklam hazırladı.Kullanıcııların reklamlara tıklaması ve dönüşüm gerçekleştirmesi için daha fazla teşvik sunmak istiyor. Reklamın URL bileşenindeki iki isteğe bağlı alan yolunu kullanmayı düşünüyor ancak mesajının sığacağından emin olmak istiyor. Bu isteğe bağlı yolların her birinde toplam kaç karakter kullanabilir?

Dijital pazarlama şirketi, çok sayıda tıklama alan ilgi çekici bir reklam hazırladı.Kullanıcııların reklamlara tıklaması ve dönüşüm gerçekleştirmesi için daha fazla teşvik sunmak istiyor. Reklamın URL bileşenindeki iki isteğe bağlı alan yolunu kullanmayı düşünüyor ancak mesajının sığacağından emin olmak istiyor. Bu isteğe bağlı yolların her birinde toplam kaç karakter kullanabilir?

Dijital pazarlama şirketi, çok sayıda tıklama alan ilgi çekici bir reklam hazırladı.Kullanıcııların reklamlara tıklaması ve dönüşüm gerçekleştirmesi için daha fazla teşvik sunmak istiyor. Reklamın URL bileşenindeki iki isteğe bağlı alan yolunu kullanmayı düşünüyor ancak mesajının sığacağından emin olmak istiyor.

Bu isteğe bağlı yolların her birinde toplam kaç karakter kullanabilir?

  • Her birinde en fazla 15 karakter
  • Her birinde sınırsız sayıda karakter
  • Her birinde en fazla 10 karakter
  • Birinde en fazla 10, diğerinde 5 olmak üzere toplam 15

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top