You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > BetsysBookBar, yıllardır gerçek mekanda faaliyet gösteren bir kitap kafe. Bu işletme, dijital pazarlamaya geçiş yapmak ve Google Ads deneyimini optimize etmek istiyor. BetsysBookBar’ın, kullanabileceği Yerel envanter reklamlarını sunmak için tercih etmesi gereken iki seçenek hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

BetsysBookBar, yıllardır gerçek mekanda faaliyet gösteren bir kitap kafe. Bu işletme, dijital pazarlamaya geçiş yapmak ve Google Ads deneyimini optimize etmek istiyor. BetsysBookBar’ın, kullanabileceği Yerel envanter reklamlarını sunmak için tercih etmesi gereken iki seçenek hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

BetsysBookBar, yıllardır gerçek mekanda faaliyet gösteren bir kitap kafe. Bu işletme, dijital pazarlamaya geçiş yapmak ve Google Ads deneyimini optimize etmek istiyor.

BetsysBookBar’ın, kullanabileceği Yerel envanter reklamlarını sunmak için tercih etmesi gereken iki seçenek hangileridir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Benzer bir işletmenin online reklamını seçip yeniden oluşturmak.
  • Bir Excel e-tablosundan ürün listesi yüklemek.
  • Satıcı üzerinde yerel vitrin oluşturup özelleştirmek.
  • Bing üzerinde yerel vitrin kullanmak.
  • Google üzerinde yerel vitrin kullanmak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top