You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Semih, yayınladığı Alışveriş reklamlarının mobil cihaz kullanan potansiyel müşteriler tarafından, özellikle de küçük ekranlarda görüntülenebildiğinden emin olmak istiyor. Semih’in Alışveriş kampanyası reklamları, mobil cihazlarda arama sonuçları sayfasının neresinde gösterilir?

Semih, yayınladığı Alışveriş reklamlarının mobil cihaz kullanan potansiyel müşteriler tarafından, özellikle de küçük ekranlarda görüntülenebildiğinden emin olmak istiyor. Semih’in Alışveriş kampanyası reklamları, mobil cihazlarda arama sonuçları sayfasının neresinde gösterilir?

Semih, yayınladığı Alışveriş reklamlarının mobil cihaz kullanan potansiyel müşteriler tarafından, özellikle de küçük ekranlarda görüntülenebildiğinden emin olmak istiyor.

Semih’in Alışveriş kampanyası reklamları, mobil cihazlarda arama sonuçları sayfasının neresinde gösterilir?

  • Arama sonuçları boyunca eşit aralıklarla.
  • Arama sonuçlarının üst ve alt kısmında.
  • Yalnızca arama sonuçlarının alt kısmında.
  • Yalnızca arama sonuçlarının üst kısmında.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top