You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Burak Kitabevi, bugüne dek metin reklamları kullanmış bir sahaf. Google Ads ile deneyimlerini optimize yolları arayan işletme, Yerel Envanter reklamlarından yararlanmayı düşünüyor. Yerel Envanter reklamlarının Burak Kitabevi’ne fayda sağlayabilecek benzersiz özelliği hangisidir?

Burak Kitabevi, bugüne dek metin reklamları kullanmış bir sahaf. Google Ads ile deneyimlerini optimize yolları arayan işletme, Yerel Envanter reklamlarından yararlanmayı düşünüyor. Yerel Envanter reklamlarının Burak Kitabevi’ne fayda sağlayabilecek benzersiz özelliği hangisidir?

Burak Kitabevi, bugüne dek metin reklamları kullanmış bir sahaf. Google Ads ile deneyimlerini optimize yolları arayan işletme, Yerel Envanter reklamlarından yararlanmayı düşünüyor.

Yerel Envanter reklamlarının Burak Kitabevi’ne fayda sağlayabilecek benzersiz özelliği hangisidir?

  • Yalnızca Burak Kitabevi’ne yürüme mesafesinde bulunan kullanıcılara gösterilir.
  • Satıcı üzerinde veya Google üzerinde vitrinlerle kullanılabilir.
  • Google Play Store genelinde gösterilir.
  • Google’da kullanıcıların okuduğu kitapların önizlemeleri olarak gösterilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top