You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > İnternet üzerinden tasarım ürünü kol saatleri satan Jale, Google Alışveriş kampanyaları ile önemli bir başarı elde etti. Şimdiyse işletmesinin daha da büyük başarılara imza atmasını istiyor. Alışveriş reklamları, Jale’nin işletmesinin daha da fazla kâr elde etmesini nasıl sağlayabilir?

İnternet üzerinden tasarım ürünü kol saatleri satan Jale, Google Alışveriş kampanyaları ile önemli bir başarı elde etti. Şimdiyse işletmesinin daha da büyük başarılara imza atmasını istiyor. Alışveriş reklamları, Jale’nin işletmesinin daha da fazla kâr elde etmesini nasıl sağlayabilir?

İnternet üzerinden tasarım ürünü kol saatleri satan Jale, Google Alışveriş kampanyaları ile önemli bir başarı elde etti. Şimdiyse işletmesinin daha da büyük başarılara imza atmasını istiyor.

Alışveriş reklamları, Jale’nin işletmesinin daha da fazla kâr elde etmesini nasıl sağlayabilir?

  • Alışveriş reklamları sayesinde, ürün açıklamalarında renk ve büyük harf kullanarak açıklamaların öne çıkmasını sağlayabilir.
  • Alışveriş reklamları sayesinde, ürün indirimlerinin her zaman en yüksek yatırım getirisini (YG) sağlayacağından emin olabilir.
  • Alışveriş reklamları sayesinde, mevcut ürün indirimlerinin her zaman en yüksek düzeyde olmasını sağlayabilir.
  • Alışveriş reklamları sayesinde, müşterileri ürün satın almaya teşvik etmek için Satıcı Promosyonları’nı kullanabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top