You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Elbiseli Kedi’nin sahibi olan Kayra, ilk Yerel Katalog reklamı yayınlanacağı için çok heyecanlı. Reklam türü içinde birkaç farklı görünüm olduğunu hatırlıyor. Kayra’nın potansiyel müşterileri, yayınlayacağı yeni Yerel Katalog reklamda hangi görünümü kullanabilir?

Elbiseli Kedi’nin sahibi olan Kayra, ilk Yerel Katalog reklamı yayınlanacağı için çok heyecanlı. Reklam türü içinde birkaç farklı görünüm olduğunu hatırlıyor. Kayra’nın potansiyel müşterileri, yayınlayacağı yeni Yerel Katalog reklamda hangi görünümü kullanabilir?

Elbiseli Kedi’nin sahibi olan Kayra, ilk Yerel Katalog reklamı yayınlanacağı için çok heyecanlı. Reklam türü içinde birkaç farklı görünüm olduğunu hatırlıyor.

Kayra’nın potansiyel müşterileri, yayınlayacağı yeni Yerel Katalog reklamda hangi görünümü kullanabilir?

  • Potansiyel müşterilerin, göz atma sırasında yalnızca çocuklara uygun içeriklerin gösterildiğinden emin olabilecekleri Çocuk Görünümü.
  • Potansiyel müşterilerin Elbiseli Kedi logosunu, mağaza bilgilerini ve stoktaki ürünleri görebilecekleri Harita Görünümü.
  • Potansiyel müşterilerin, aynı kedi giysisini kaç kişinin daha almayı düşündüğünü gerçek zamanlı olarak görebilecekleri Ürün Görünümü.
  • Potansiyel müşterilerin, Elbiseli Kedi’de satılan tüm ürünleri sonsuz kaydırma işleviyle görebilecekleri Göz Atma Görünümü.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top