You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Gamze, sipariş üzerine dolap üretimi yapılan bir ahşap atölyesinin sahibi. Envanterinden reklam oluşturabilmek için verilerini Google Merchant Center’a yüklüyor. Bir Alışveriş kampanyası, Gamze’nin reklamlarına yerleştirmek için Merchant Center feed’indeki hangi verileri kullanır?

Gamze, sipariş üzerine dolap üretimi yapılan bir ahşap atölyesinin sahibi. Envanterinden reklam oluşturabilmek için verilerini Google Merchant Center’a yüklüyor. Bir Alışveriş kampanyası, Gamze’nin reklamlarına yerleştirmek için Merchant Center feed’indeki hangi verileri kullanır?

Gamze, sipariş üzerine dolap üretimi yapılan bir ahşap atölyesinin sahibi. Envanterinden reklam oluşturabilmek için verilerini Google Merchant Center’a yüklüyor.

Bir Alışveriş kampanyası, Gamze’nin reklamlarına yerleştirmek için Merchant Center feed’indeki hangi verileri kullanır?

  • Reklamlarında tercih edilen tıklama başına maliyet sınırları
  • Dolapların, fiyat gibi belirli özellikleri
  • Reklamlarının gerekli minimum yatırım getirisi
  • Dolapların teslimat planlaması

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top