You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Güzin’in şirketi, günlük hayatta karşılaşılan durumlarda kullanılabilecek ilk yardım setleri satıyor. Boyutlarına, özelliklerine ve fiyat noktalarına göre değişen çok sayıda set sunulduğundan Güzin, şirketinin tekliflerini diğer tedarikçilerin tekliflerinden ayırt etmenin zor olduğunu düşünüyor. Ayrıca potansiyel müşteriler, Güzin’in ürünleri ve fiyatları ile ilgili arama sonuçlarını diğer tedarikçi firmalardan gelen sonuçlarla karşılaştırmakta zorlanabilir. Bu da durumu daha kötü hale getirir. Alışveriş reklamları bu endişeleri nasıl giderebilir?

Güzin’in şirketi, günlük hayatta karşılaşılan durumlarda kullanılabilecek ilk yardım setleri satıyor. Boyutlarına, özelliklerine ve fiyat noktalarına göre değişen çok sayıda set sunulduğundan Güzin, şirketinin tekliflerini diğer tedarikçilerin tekliflerinden ayırt etmenin zor olduğunu düşünüyor. Ayrıca potansiyel müşteriler, Güzin’in ürünleri ve fiyatları ile ilgili arama sonuçlarını diğer tedarikçi firmalardan gelen sonuçlarla karşılaştırmakta zorlanabilir. Bu da durumu daha kötü hale getirir. Alışveriş reklamları bu endişeleri nasıl giderebilir?

Güzin’in şirketi, günlük hayatta karşılaşılan durumlarda kullanılabilecek ilk yardım setleri satıyor. Boyutlarına, özelliklerine ve fiyat noktalarına göre değişen çok sayıda set sunulduğundan Güzin, şirketinin tekliflerini diğer tedarikçilerin tekliflerinden ayırt etmenin zor olduğunu düşünüyor. Ayrıca potansiyel müşteriler, Güzin’in ürünleri ve fiyatları ile ilgili arama sonuçlarını diğer tedarikçi firmalardan gelen sonuçlarla karşılaştırmakta zorlanabilir. Bu da durumu daha kötü hale getirir.

Alışveriş reklamları bu endişeleri nasıl giderebilir?

  • Yayınlayacağı Alışveriş reklamlarında yalnızca ürün fotoğrafı, fiyat, başlık, mağaza adı ve ürün ayrıntıları gösterilir. Böylece müşteriler, setlerin kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olup olmadığını bir bakışta anlayabilir.
  • Yayınlayacağı Alışveriş reklamlarında yalnızca, müşterilerin ilgisini artırma amaçlı olarak fotoğraf, ürün adı ve web sitesi bağlantısı gösterilir. Müşteri sipariş vermeye hazır olana kadar reklamda fiyat gösterilmez.
  • Yayınlayacağı Alışveriş reklamlarında, yalnızca ürün özellikleri ve URL’nin yer aldığı düz metin biçimindeki basit liste gösterilir. Görüntüleyenin dikkatini dağıtabilecek fotoğraf ve animasyon gibi unsurlara yer verilmez. Böylece müşteriler, setlerin kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olup olmadığına dair bilgileri ayırt edebilir.
  • Yayınlayacağı Alışveriş reklamlarında yalnızca, kişiselleştirilmiş hizmeti tanıtma amaçlı olarak URL, mağaza adı ve telefon numarası gösterilir. Böylece müşteriler, setlerin kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olup olmadığını öğrenmek için doğrudan Güzin’e ulaşabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top