You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > OfficePlus, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar yayınlayan köklü bir işletme. Bu işletmeye, Yerel Katalog reklamları potansiyel bir çözüm olarak sunmanız isteniyor. Yerel Katalog reklamlar, OfficePlus’a aşağıdaki yollardan hangisiyle avantaj sağlayabilir?

OfficePlus, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar yayınlayan köklü bir işletme. Bu işletmeye, Yerel Katalog reklamları potansiyel bir çözüm olarak sunmanız isteniyor. Yerel Katalog reklamlar, OfficePlus’a aşağıdaki yollardan hangisiyle avantaj sağlayabilir?

OfficePlus, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar yayınlayan köklü bir işletme. Bu işletmeye, Yerel Katalog reklamları potansiyel bir çözüm olarak sunmanız isteniyor.

Yerel Katalog reklamlar, OfficePlus’a aşağıdaki yollardan hangisiyle avantaj sağlayabilir?

  • İşlem başına satış oranını artırarak.
  • Erişim kapsamını basılı reklam ile sınırlı kalmayacak şekilde genişleterek.
  • Müşteri desteği için ek seçenekler sunarak.
  • Mevcut haftalık posta ilanları için toplu gönderim olanağı sunarak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top