You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Lila, işletme hedeflerine uygun bir kampanya türü seçme sürecinde. Kampanya türünü seçmeden önce işletme hedeflerini düşünmesi neden önemlidir?

Lila, işletme hedeflerine uygun bir kampanya türü seçme sürecinde. Kampanya türünü seçmeden önce işletme hedeflerini düşünmesi neden önemlidir?

Lila, işletme hedeflerine uygun bir kampanya türü seçme sürecinde. Kampanya türünü seçmeden önce işletme hedeflerini düşünmesi neden önemlidir?

  • Seçilen kampanya türü, reklamların biçimini ve nerede gösterileceğini belirler.
  • Farklı kampanya türlerinin farklı minimum ve maksimum bütçe gereksinimleri vardır.
  • Belirli kampanya türleri, reklamların yalnızca günün ve haftanın belirli zamanlarında sunulmasını sağlar.
  • Google Ads, seçilen kampanyanın türüne göre otomatik olarak bir reklam mesajı oluşturur.

Lila, işletme hedeflerine uygun bir kampanya türü seçme sürecinde. Kampanya türünü seçmeden önce işletme hedeflerini düşünmesi neden önemlidir?

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top