You are here
Home > Google Adwords > Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Bir promosyon kodu kazandığınızda hesabınızın uygun olduğundan emin olmak için promosyonun kampanyasının ayrıntılarını incelemelisiniz. Ardından krediyi almak için gerekli şartları yerine getirin. Promosyon kodu nasıl kullanılır ve kredi kazanma yolunda kaydettiğiniz ilerlemeyi nasıl izleyebileceğinizi anlatıyoruz.

Bu işlem promosyon kodu yönetim sayfanızdan yapılabilir. Bu sayfaya gitmek için hesabınızdaki “dişli çark” simgesine tıklayın. Ve “Faturalandırma” seçin. Ardından “Ödeme Yap” düğmesinin yanındaki “Promosyon kodlarını yönet” bağlantısını tıklayın.

Öncelikle promosyonun halen geçerli olduğundan emin olmak için üzerindeki son kullanma tarihini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hazır olduğunuzda “promosyon kodu” düğmesine tıklayın ve kodunuzu yazın ve ardından “Kaydet” butonuna tıklayın. Teklif artık sayfanızda görünür. İlerlemeleri takip etmek veya  krediyi kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken adımları görmek üzere bu sayfaya geri dönebilirsiniz. Kredi kazanıldıktan sonra durum kutusu “Promosyonlarım” sekmesinden “Tarih” yada “Geçmiş” sekmesini tıklayın.

Tamamlanan promosyonunuzu kontrol etmek  ve kredinin ne zaman verildiğini görmek için bu sekmeye gelin.  Süresi geçen tüm promosyonları da buradan görebilirsiniz. Artık promosyon kodu yönetim sayfasını nasıl bulacağınızı öğrendiğinize göre promosyon kodunuzu kullanmaya  ve hesap kredinizi kazanmaya hazırsınız demektir. Promosyon kodları ve diğer AdWords özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için support.google.com/AdWords sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

One thought on “Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

Top