You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > OfficeKing, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar kullanan köklü bir işletme. Yerel Katalog Reklamlar, OfficeKing’e nasıl yardımcı olabilir?

OfficeKing, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar kullanan köklü bir işletme. Yerel Katalog Reklamlar, OfficeKing’e nasıl yardımcı olabilir?

OfficeKing, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar kullanan köklü bir işletme.

Yerel Katalog Reklamlar, OfficeKing’e nasıl yardımcı olabilir?

  • Yerel Katalog reklamlar, müşterilere destek almaları için yeni yollar sunar.
  • Yerel Katalog reklamlar, trendleri takip eden yeni genç müşterileri çeker.
  • Yerel Katalog reklamlar, OfficeKing’in reklam erişimini sadece posta kutusu ile sınırlı kalmayacak şekilde genişletebilir.
  • Yerel Katalog reklamlar, OfficeKing’in haftalık posta ilanlarına yepyeni bir katman ekler.

OfficeKing, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar kullanan köklü bir işletme. Yerel Katalog Reklamlar, OfficeKing’e nasıl yardımcı olabilir?

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top