You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Rüya, bir hava yolu şirketinde pazarlama yöneticisi. Firmanın dijital reklamcılık bütçesini aylık bazda planlaması isteniyor. Bu görevin altından kalkmak için Google Ads Performans Planlayıcı’yı seçti. Performans Planlayıcı’nın Rüya’ya sunduğu iki avantaj aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Rüya, bir hava yolu şirketinde pazarlama yöneticisi. Firmanın dijital reklamcılık bütçesini aylık bazda planlaması isteniyor. Bu görevin altından kalkmak için Google Ads Performans Planlayıcı’yı seçti. Performans Planlayıcı’nın Rüya’ya sunduğu iki avantaj aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Rüya, bir hava yolu şirketinde pazarlama yöneticisi. Firmanın dijital reklamcılık bütçesini aylık bazda planlaması isteniyor. Bu görevin altından kalkmak için Google Ads Performans Planlayıcı’yı seçti.

Performans Planlayıcı’nın Rüya’ya sunduğu iki avantaj aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Performans Planlayıcı’nın öngörme işlemleri, her hafta gerçekleşen milyarlarca Google aramasıyla desteklenir.
  • Performans Planlayıcı, QuickBooks gibi diğer bütçelendirme yazılımlarıyla entegre edilebilir.
  • Performans Planlayıcı, satıcı üzerinde vitrin seçeneklerinin tümünde ücretsiz olarak kullanılabilir.
  • Performans Planlayıcı, öngörme için makine öğreniminden faydalanır.
  • Performans Planlayıcı, diğer operasyonel bütçelerden pazarlamaya aktarılabilecek fonları tespit etmesine yardımcı olur.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top