You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > OfficeKing, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar yayınlayan köklü bir işletme. Şirketin CEO’su olan Sedat, reklamcılık faaliyetlerine online reklamcılığı da dahil edip edemeyeceklerine karar vermek için araştırma yapıyor. Bunun için sizden geleneksel basılı reklamlar ile Yerel Katalog reklamlar arasında karşılaştırma yapmanızı istiyor. Aşağıdakilerden hangisi, Yerel Katalog reklamların belirleyici özelliklerinden biridir?

OfficeKing, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar yayınlayan köklü bir işletme. Şirketin CEO’su olan Sedat, reklamcılık faaliyetlerine online reklamcılığı da dahil edip edemeyeceklerine karar vermek için araştırma yapıyor. Bunun için sizden geleneksel basılı reklamlar ile Yerel Katalog reklamlar arasında karşılaştırma yapmanızı istiyor. Aşağıdakilerden hangisi, Yerel Katalog reklamların belirleyici özelliklerinden biridir?

OfficeKing, kırtasiye mağazası için yıllardır basılı reklamlar yayınlayan köklü bir işletme. Şirketin CEO’su olan Sedat, reklamcılık faaliyetlerine online reklamcılığı da dahil edip edemeyeceklerine karar vermek için araştırma yapıyor. Bunun için sizden geleneksel basılı reklamlar ile Yerel Katalog reklamlar arasında karşılaştırma yapmanızı istiyor.

Aşağıdakilerden hangisi, Yerel Katalog reklamların belirleyici özelliklerinden biridir?

  • Reklamın tamamında tüketicinin adını kullanır.
  • %100 geri dönüştürülmüş malzemeye basılı olarak yayınlanır.
  • OfficeKing müşterilerini mağazayı ziyaret etmek yerine telefonla aramaya teşvik eder.
  • OfficeKing’in, mağaza ziyaretlerini ölçmesine olanak sağlar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top