You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Bulut’un elektronik şirketi, UltraView1000 adlı yeni bir televizyonu satışa sunuyor. Bulut, UltraView1000’ı içeren aramaların reklamını göstermesini istediğinden Arama Ağı Reklamları kampanyasında sıralı eşlemeyi kullanmaya karar veriyor. Sıralı eşleme Bulut’un kampanyasına başka nasıl bir avantaj sağlar?

Bulut’un elektronik şirketi, UltraView1000 adlı yeni bir televizyonu satışa sunuyor. Bulut, UltraView1000’ı içeren aramaların reklamını göstermesini istediğinden Arama Ağı Reklamları kampanyasında sıralı eşlemeyi kullanmaya karar veriyor. Sıralı eşleme Bulut’un kampanyasına başka nasıl bir avantaj sağlar?

Bulut’un elektronik şirketi, UltraView1000 adlı yeni bir televizyonu satışa sunuyor. Bulut, UltraView1000’ı içeren aramaların reklamını göstermesini istediğinden Arama Ağı Reklamları kampanyasında sıralı eşlemeyi kullanmaya karar veriyor.

Sıralı eşleme Bulut’un kampanyasına başka nasıl bir avantaj sağlar?

  • Bulut’un reklamı UltraView1000’e benzeyen televizyon özelliklerini içeren aramalarda gösterilecektir.
  • Bulut’un reklamı UltraView1000 kelimesi ile bu kelimenin başında ve sonunda yer alan kelimeleri içeren aramalarda gösterilecektir.
  • Bulut’un reklamı yalnızca UltraView1000 kelimesinin yer aldığı, başka kelimelerin olmadığı aramalarda gösterilecektir.
  • Bulut’un reklamı UltraView1000 ile aynı anda piyasaya çıkan televizyonları içeren aramalarda gösterilecektir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top