You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Semra kısa süre önce saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor. Google Ads, reklamverenlere farklı kampanya türleri sunarak reklamlarının nerelerde gösterileceğini ve hangi biçimde görüntüleneceğini belirleme olanağı sağladığından Semra tanıtım için Google Ads’i seçiyor. Semra’nın en değerli kitlelere ulaşmasına aşağıdaki Google kampanya türlerinden hangisi yardımcı olur?

Semra kısa süre önce saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor. Google Ads, reklamverenlere farklı kampanya türleri sunarak reklamlarının nerelerde gösterileceğini ve hangi biçimde görüntüleneceğini belirleme olanağı sağladığından Semra tanıtım için Google Ads’i seçiyor. Semra’nın en değerli kitlelere ulaşmasına aşağıdaki Google kampanya türlerinden hangisi yardımcı olur?

Semra kısa süre önce saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor. Google Ads, reklamverenlere farklı kampanya türleri sunarak reklamlarının nerelerde gösterileceğini ve hangi biçimde görüntüleneceğini belirleme olanağı sağladığından Semra tanıtım için Google Ads’i seçiyor.

Semra’nın en değerli kitlelere ulaşmasına aşağıdaki Google kampanya türlerinden hangisi yardımcı olur?

  • Favori sosyal medya platformlarında gezindikleri sırada kullanıcılara Semra’nın ürünlerini gösteren Sosyal medya kampanyaları.
  • Semra’nın sattığı ürünlerle ilgili bilgiyi reklam tıklanmadan önce vererek tüketicilere ürünleri tanıtan Alışveriş kampanyaları.
  • Televizyon kanallarında ve kablolu TV’de favori programlarını izledikleri sırada tüketicilere Semra’nın ürünlerini tanıtan TV kampanyaları.
  • Etkileşimi, uygulama yüklemelerini ve hatta ürün siparişi verme gibi uygulama içi işlemleri artıran Uygulama kampanyaları.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top