You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Ceren, bahçe işleri alanında hizmet veren bir mağazanın sahibi. Sattığı tüm ürünleri web sitesinde tanıtıyor. Bir kullanıcı, ürünlerinden biriyle ilgili Google Arama Ağı reklamını görüyor. Kullanıcı, aşağıdakilerden hangisini yaparken reklamı görmüş olabilir?

Ceren, bahçe işleri alanında hizmet veren bir mağazanın sahibi. Sattığı tüm ürünleri web sitesinde tanıtıyor. Bir kullanıcı, ürünlerinden biriyle ilgili Google Arama Ağı reklamını görüyor. Kullanıcı, aşağıdakilerden hangisini yaparken reklamı görmüş olabilir?

Ceren, bahçe işleri alanında hizmet veren bir mağazanın sahibi. Sattığı tüm ürünleri web sitesinde tanıtıyor. Bir kullanıcı, ürünlerinden biriyle ilgili Google Arama Ağı reklamını görüyor.

Kullanıcı, aşağıdakilerden hangisini yaparken reklamı görmüş olabilir?

  • Gül yetiştirmeyle ilgili bir YouTube videosu izlerken.
  • Ceren’in mağazasının web sitesinde gezinirken.
  • Ceren’in işletmesinden gelen bir e-postayı okurken.
  • Bahçe işleriyle alakalı bilgiler için arama yaparken.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top