You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Ferit, bir elektrikli araba şirketinin pazarlama müdürü. Kısa süre önce oluşturduğu Google Arama Ağı kampanyasında, pazarlama hedefini “potansiyel müşteriler” olarak belirledi. Ferit, “potansiyel müşteriler” hedefini seçerek aşağıdakilerden hangisini başarmak istemiştir?

Ferit, bir elektrikli araba şirketinin pazarlama müdürü. Kısa süre önce oluşturduğu Google Arama Ağı kampanyasında, pazarlama hedefini “potansiyel müşteriler” olarak belirledi. Ferit, “potansiyel müşteriler” hedefini seçerek aşağıdakilerden hangisini başarmak istemiştir?

Ferit, bir elektrikli araba şirketinin pazarlama müdürü. Kısa süre önce oluşturduğu Google Arama Ağı kampanyasında, pazarlama hedefini “potansiyel müşteriler” olarak belirledi.

Ferit, “potansiyel müşteriler” hedefini seçerek aşağıdakilerden hangisini başarmak istemiştir?

  • Müşterileri elektrikli araba satın almaya teşvik etmek.
  • E-posta listelerine kaydolan potansiyel müşterilerin sayısını artırmak.
  • İşletmenin misyonundan bahseden videoları tanıtmak.
  • Web sitesini görüntüleyen kullanıcıların sayısını artırmak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top