You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Google Ads, tüm reklamverenler için şu üç imkanı sunacak şekilde tasarlanmıştır: alaka düzeyi, kontrol ve sonuca ulaşma. Alaka düzeyini, reklamverenleri doğru zamanda doğru kullanıcılarla buluşturarak sunar. Sonuç elde etme imkanını yalnızca reklam tıklandığında ücret alarak sunar. Google Ads kontrol imkanını ne şekilde sunar?

Google Ads, tüm reklamverenler için şu üç imkanı sunacak şekilde tasarlanmıştır: alaka düzeyi, kontrol ve sonuca ulaşma. Alaka düzeyini, reklamverenleri doğru zamanda doğru kullanıcılarla buluşturarak sunar. Sonuç elde etme imkanını yalnızca reklam tıklandığında ücret alarak sunar. Google Ads kontrol imkanını ne şekilde sunar?

Google Ads, tüm reklamverenler için şu üç imkanı sunacak şekilde tasarlanmıştır: alaka düzeyi, kontrol ve sonuca ulaşma. Alaka düzeyini, reklamverenleri doğru zamanda doğru kullanıcılarla buluşturarak sunar. Sonuç elde etme imkanını yalnızca reklam tıklandığında ücret alarak sunar.

Google Ads kontrol imkanını ne şekilde sunar?

  • Reklamverenlerin, aylık maksimum harcama tutarlarını kontrol edebilmesini sağlayarak.
  • Reklamverenlerin, katıldıkları açık artırmalarda sonraki teklif için izin verilen en yüksek tutarı kontrol edebilmesini sağlayarak.
  • Reklamverenlerin, açık artırmalarda hangi rakiplerle yarışacağını kontrol edebilmesini sağlayarak.
  • Reklamverenlerin, harcamalarının getirisi olarak gerçekleşebilecek işlemlerin sayısını kontrol edebilmesini sağlayarak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top