You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Google Arama Ağı Reklamları optimizasyon puanınız, hesabınızın temel unsurlarını inceleyen bir algoritma ile hesaplanır. Bu puan, Arama Ağı Reklamı kampanyalarınızı nasıl optimize edeceğinize dair öneriler sunulmasına yardımcı olmak için kullanılır. Optimizasyon önerileriyle ilgili hesaplamaları yapmak için kullanılan iki veri kaynağı aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Google Arama Ağı Reklamları optimizasyon puanınız, hesabınızın temel unsurlarını inceleyen bir algoritma ile hesaplanır. Bu puan, Arama Ağı Reklamı kampanyalarınızı nasıl optimize edeceğinize dair öneriler sunulmasına yardımcı olmak için kullanılır. Optimizasyon önerileriyle ilgili hesaplamaları yapmak için kullanılan iki veri kaynağı aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Google Arama Ağı Reklamları optimizasyon puanınız, hesabınızın temel unsurlarını inceleyen bir algoritma ile hesaplanır. Bu puan, Arama Ağı Reklamı kampanyalarınızı nasıl optimize edeceğinize dair öneriler sunulmasına yardımcı olmak için kullanılır.

Optimizasyon önerileriyle ilgili hesaplamaları yapmak için kullanılan iki veri kaynağı aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Hesap ayarları
  • Hesap yöneticileri
  • Kullanıcı tarafından oluşturulan senaryolar
  • Sektör verileri
  • Şirketin satış rakamları

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top