You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Arama Ağı Reklamlarına Yönelik Yeniden Pazarlama Listeleri kampanyalarını kullanırken bazı kitle listelerinin potansiyel müşteri dönüştürme olasılığı diğerlerinden daha yüksektir. Kitle listelerini yüksek potansiyelliden düşük potansiyelliye doğru sıralayın. (En yüksek potansiyelli en üstte olmalıdır.)

Arama Ağı Reklamlarına Yönelik Yeniden Pazarlama Listeleri kampanyalarını kullanırken bazı kitle listelerinin potansiyel müşteri dönüştürme olasılığı diğerlerinden daha yüksektir. Kitle listelerini yüksek potansiyelliden düşük potansiyelliye doğru sıralayın. (En yüksek potansiyelli en üstte olmalıdır.)

Arama Ağı Reklamlarına Yönelik Yeniden Pazarlama Listeleri kampanyalarını kullanırken bazı kitle listelerinin potansiyel müşteri dönüştürme olasılığı diğerlerinden daha yüksektir.

Kitle listelerini yüksek potansiyelliden düşük potansiyelliye doğru sıralayın. (En yüksek potansiyelli en üstte olmalıdır.)

  • Ödeme sayfasına gelmiş ancak satın alma işlemini tamamlamamış kişiler.
  • Alışveriş sepetine ürün eklemiş ancak satın almaktan vazgeçmiş kişiler.
  • Son 7 gün içinde web sitesini ziyaret etmiş ancak dönüşüm gerçekleştirmemiş kişiler.
  • Son 28 gün içinde web sitesini ziyaret etmiş ancak dönüşüm gerçekleştirmemiş kişiler.

 

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top