You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Meltem’in online mağazasında, yaygın olarak kullanılan bir akıllı telefonun aksesuarları satılıyor. Mağazanın mevcut müşteri kitlesinde alakalı özelliklere sahip olan kullanıcılar var. Meltem, Google Arama Ağı kampanyasının kitlesini sınırlayarak en iyi yatırım getirisini elde edeceğini düşünüyor. Aşağıdaki Google Arama Ağı kampanyası ayarlarından hangileri daha belirgin özelliklere sahip müşterilere ulaşacak şekilde yapılandırılabilir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Meltem’in online mağazasında, yaygın olarak kullanılan bir akıllı telefonun aksesuarları satılıyor. Mağazanın mevcut müşteri kitlesinde alakalı özelliklere sahip olan kullanıcılar var. Meltem, Google Arama Ağı kampanyasının kitlesini sınırlayarak en iyi yatırım getirisini elde edeceğini düşünüyor. Aşağıdaki Google Arama Ağı kampanyası ayarlarından hangileri daha belirgin özelliklere sahip müşterilere ulaşacak şekilde yapılandırılabilir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Meltem’in online mağazasında, yaygın olarak kullanılan bir akıllı telefonun aksesuarları satılıyor. Mağazanın mevcut müşteri kitlesinde alakalı özelliklere sahip olan kullanıcılar var. Meltem, Google Arama Ağı kampanyasının kitlesini sınırlayarak en iyi yatırım getirisini elde edeceğini düşünüyor.

Aşağıdaki Google Arama Ağı kampanyası ayarlarından hangileri daha belirgin özelliklere sahip müşterilere ulaşacak şekilde yapılandırılabilir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Cihaz türü
  • Yer
  • Bütçe
  • Web tarayıcısı
  • Bütçe türü

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top