You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Anıl, web sitesine yeni bir scooter serisi ekledi ve ürünlerin tanıtımı için Google Görüntülü Reklam kampanyası kullanıyor. Kampanyasının pazarlama hedefini “Bilinirlik oluşturma” olarak belirledi. Anıl pazarlama hedefini neden “Bilinirlik oluşturma”ya ayarlamış olabilir?

Anıl, web sitesine yeni bir scooter serisi ekledi ve ürünlerin tanıtımı için Google Görüntülü Reklam kampanyası kullanıyor. Kampanyasının pazarlama hedefini “Bilinirlik oluşturma” olarak belirledi. Anıl pazarlama hedefini neden “Bilinirlik oluşturma”ya ayarlamış olabilir?

Anıl, web sitesine yeni bir scooter serisi ekledi ve ürünlerin tanıtımı için Google Görüntülü Reklam kampanyası kullanıyor. Kampanyasının pazarlama hedefini “Bilinirlik oluşturma” olarak belirledi.

Anıl pazarlama hedefini neden “Bilinirlik oluşturma”ya ayarlamış olabilir?

  • Scooter ürünleriyle geniş bir kitleye erişebilmek için.
  • Ürünlerine daha önce ilgi gösteren kullanıcılarla yeniden etkileşim geçebilmek için.
  • Ürünlerini daha önce satın alan kitlelerle etkileşime geçebilmek için.
  • Bir kitlenin scooter ürünlerine gösterdiği ilgiye göre dinamik olarak reklam oluşturmak için.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top