You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Berhan, web sitesi ve uygulaması üzerinden ev eşyası satıyor. Berhan’ın işletmesi için amaçladıklarını gerçekleştirmesinde ve hedeflerine ulaşmasında Google Ads aşağıdaki katkılardan hangilerini sağlayabilir? (İki seçenek belirleyin.)

Berhan, web sitesi ve uygulaması üzerinden ev eşyası satıyor. Berhan’ın işletmesi için amaçladıklarını gerçekleştirmesinde ve hedeflerine ulaşmasında Google Ads aşağıdaki katkılardan hangilerini sağlayabilir? (İki seçenek belirleyin.)

Berhan, web sitesi ve uygulaması üzerinden ev eşyası satıyor.

Berhan’ın işletmesi için amaçladıklarını gerçekleştirmesinde ve hedeflerine ulaşmasında Google Ads aşağıdaki katkılardan hangilerini sağlayabilir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Daha kolay bir satın alma deneyimine olanak tanıyan net öngörüler sunma.
  • Kullanıcıların Berhan’ın ürünlerini bulup keşfetmesine yardımcı olma.
  • Önceden belirlenmiş bir fiyatla Berhan’a potansiyel müşteri satışı yapma.
  • Berhan’ın işletmesi için tüm arama motorlarına reklam yerleştirme.
  • Berhan’ın uygulamasını yükleyen ve uygulamayla etkileşimde bulunan kullanıcı sayısını artırma.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top