You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Berk’in ulaşmak istediği kitle, Pazardaki kitle segmentlerinin arasında bulunmuyor. Aşağıdakilerden hangisi Berk’in potansiyel müşterilerin kararlarını etkilemek için kullanabileceği uygun seçeneklerden biridir?

Berk’in ulaşmak istediği kitle, Pazardaki kitle segmentlerinin arasında bulunmuyor. Aşağıdakilerden hangisi Berk’in potansiyel müşterilerin kararlarını etkilemek için kullanabileceği uygun seçeneklerden biridir?

Berk’in ulaşmak istediği kitle, Pazardaki kitle segmentlerinin arasında bulunmuyor.

Aşağıdakilerden hangisi Berk’in potansiyel müşterilerin kararlarını etkilemek için kullanabileceği uygun seçeneklerden biridir?

  • Standart yeniden pazarlama
  • Demografik hedefleme
  • Benzer Kitleler
  • Özel Amaç kitleleri

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top