You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Google Uygulama kampanyasını uzun süredir yayınlamakta olan Reyhan, işletmesi için en değerli kullanıcıları belirlemek istiyor. Reyhan, en değerli kullanıcılarını keşfetmek için aşağıdaki hangi iki işlemi gerçekleştirebilir? (İki seçeneği işaretleyin.)

Google Uygulama kampanyasını uzun süredir yayınlamakta olan Reyhan, işletmesi için en değerli kullanıcıları belirlemek istiyor. Reyhan, en değerli kullanıcılarını keşfetmek için aşağıdaki hangi iki işlemi gerçekleştirebilir? (İki seçeneği işaretleyin.)

Google Uygulama kampanyasını uzun süredir yayınlamakta olan Reyhan, işletmesi için en değerli kullanıcıları belirlemek istiyor.

Reyhan, en değerli kullanıcılarını keşfetmek için aşağıdaki hangi iki işlemi gerçekleştirebilir? (İki seçeneği işaretleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • En etkin kullanıcılarına göndermek üzere ayrıntılı bir anket hazırlamak.
  • Farklı uygulama içi etkinliklere belirli değerler atamak.
  • Verileri analiz ederken yeniden inceleme aralıklarını uzun tutmak.
  • Uygulama mağazası girişine yazılan çeşitli yorumları analiz etmek.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top