You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Arda, genellikle Google Ads kampanyalarındaki teklifleri gözlemleyip ayarlıyor. Yakın zaman önce, otomatik kampanyalarda herhangi bir teklif değişikliği yapmadan önce kampanyanın belirli bir sayıda dönüşüm elde etmesini beklemenin en iyi yöntem olduğunu duydu. Arda, bir Google Uygulama kampanyasında herhangi bir teklif değişikliği yapmadan önce en az kaç dönüşümün elde edilmesini beklemelidir?

Arda, genellikle Google Ads kampanyalarındaki teklifleri gözlemleyip ayarlıyor. Yakın zaman önce, otomatik kampanyalarda herhangi bir teklif değişikliği yapmadan önce kampanyanın belirli bir sayıda dönüşüm elde etmesini beklemenin en iyi yöntem olduğunu duydu. Arda, bir Google Uygulama kampanyasında herhangi bir teklif değişikliği yapmadan önce en az kaç dönüşümün elde edilmesini beklemelidir?

Arda, genellikle Google Ads kampanyalarındaki teklifleri gözlemleyip ayarlıyor. Yakın zaman önce, otomatik kampanyalarda herhangi bir teklif değişikliği yapmadan önce kampanyanın belirli bir sayıda dönüşüm elde etmesini beklemenin en iyi yöntem olduğunu duydu.

Arda, bir Google Uygulama kampanyasında herhangi bir teklif değişikliği yapmadan önce en az kaç dönüşümün elde edilmesini beklemelidir?

  • 50
  • 200
  • 100
  • 25

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top