You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Semra’nın YourAdventure adlı bir seyahat uygulaması var. Semra’nın gurme turları, rehberli doğa yürüyüşleri ve mimari turlar gibi belirli tekliflere özel tematik reklam grupları oluşturması neden gereklidir?

Semra’nın YourAdventure adlı bir seyahat uygulaması var. Semra’nın gurme turları, rehberli doğa yürüyüşleri ve mimari turlar gibi belirli tekliflere özel tematik reklam grupları oluşturması neden gereklidir?

Semra’nın YourAdventure adlı bir seyahat uygulaması var.

Semra’nın gurme turları, rehberli doğa yürüyüşleri ve mimari turlar gibi belirli tekliflere özel tematik reklam grupları oluşturması neden gereklidir?

  • Tematik reklam grupları, teklifleri gezginlerin ilgisine göre ayarlamak için kullanılır.
  • Tematik reklam grupları, bütçeleri gezginlerin ilgisine göre belirlemek için kullanılır.
  • Tematik reklam grupları, ilgi alanları birbirinden farklı olan gezginlere yönelik alakalı reklamlar oluşturup yayınlamak için kullanılır.
  • Tematik reklam grupları, farklı gezginlere farklı dillerde reklamlar hazırlamak ve yayınlamak için kullanılır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top