You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Cenk yepyeni bir ürün duyurmak istiyor. Pazarlama hedefi bilinirlik yaratmak olan bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturmayı planlıyor. Cenk aşağıdaki durumlardan hangisinde “Bilinirlik oluşturun” pazarlama hedefini seçmelidir?

Cenk yepyeni bir ürün duyurmak istiyor. Pazarlama hedefi bilinirlik yaratmak olan bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturmayı planlıyor. Cenk aşağıdaki durumlardan hangisinde “Bilinirlik oluşturun” pazarlama hedefini seçmelidir?

Cenk yepyeni bir ürün duyurmak istiyor. Pazarlama hedefi bilinirlik yaratmak olan bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturmayı planlıyor.

Cenk aşağıdaki durumlardan hangisinde “Bilinirlik oluşturun” pazarlama hedefini seçmelidir?

  • Belirli kitlelere ulaşmak için yalnızca telefon araması üreten dinamik reklamlar oluşturmak istediğinde.
  • Ürünlerini satın almak isteyen ve aktif olarak bu ürünleri araştıran kullanıcılarla etkileşim kurmak istediğinde.
  • Bu yeni ürününü mümkün olduğunca çok kişiye tanıtmak istediğinde.
  • Ürünlerinin doğrudan satışını artırmak için Google’ın otomasyon teknolojisini kullanmak istediğinde.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top