You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Duyarlı Görüntülü Reklamlar otomasyondan nasıl yararlanır?

Duyarlı Görüntülü Reklamlar otomasyondan nasıl yararlanır?

Duyarlı Görüntülü Reklamlar otomasyondan nasıl yararlanır?

  • Duyarlı Görüntülü Reklamlar, geçmişte iyi performans gösteren öğeleri kullanarak reklamverenin öğelerini oluşturan bir makine öğrenimi modelinden yararlanır.
  • Duyarlı Görüntülü Reklamlar, çoğu uygulama için otomatik reklam oluştururken masaüstü ve mobil cihazlar için oluşturmaz.
  • Duyarlı Görüntülü Reklamlar, her kampanyanın kendine özgü gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş raporlar oluşturmayı sağlayan güçlü makine öğrenimi modellerinden yararlanır.
  • Duyarlı Görüntülü Reklamlar, reklamverenin performans geçmişine dayalı tahminleri kullanarak her reklam alanı için en uygun öğeleri belirleyen bir makine öğrenimi modeli kullanır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top