You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Ezgi, potansiyel müşterilere daha önce web sitesinde görüntüledikleri ürünleri göstermek istiyor. Dinamik Yeniden Pazarlama kampanyasında görüntülü reklamları dinamik olarak oluşturmak için aşağıdakilerden hangisini kullanması gerekir?

Ezgi, potansiyel müşterilere daha önce web sitesinde görüntüledikleri ürünleri göstermek istiyor. Dinamik Yeniden Pazarlama kampanyasında görüntülü reklamları dinamik olarak oluşturmak için aşağıdakilerden hangisini kullanması gerekir?

Ezgi, potansiyel müşterilere daha önce web sitesinde görüntüledikleri ürünleri göstermek istiyor.

Dinamik Yeniden Pazarlama kampanyasında görüntülü reklamları dinamik olarak oluşturmak için aşağıdakilerden hangisini kullanması gerekir?

  • Alakalı yerleşim listesi
  • Google Benim İşletmem hesabı
  • Ürün resimleri galerisi
  • Önceden yüklenmiş feed

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top