You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası için “kararları etkileme” pazarlama hedefini ve “Benzer Kitleler” hedefleme seçeneğini tercih ediyorsunuz. Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarında, Benzer Kitleler aşağıdakilerden hangisiyle oluşturulur?

Bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası için “kararları etkileme” pazarlama hedefini ve “Benzer Kitleler” hedefleme seçeneğini tercih ediyorsunuz. Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarında, Benzer Kitleler aşağıdakilerden hangisiyle oluşturulur?

Bir Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası için “kararları etkileme” pazarlama hedefini ve “Benzer Kitleler” hedefleme seçeneğini tercih ediyorsunuz.

Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarında, Benzer Kitleler aşağıdakilerden hangisiyle oluşturulur?

  • Konular
  • Anahtar kelimeler
  • Yeniden pazarlama listeleri
  • Yerleşimler

Görüntülü Reklam Ağı Benzer Kitle Hedeflemesi nasıl yapılır, ne işe yarar sorularının cevaplarını öğrenmek için tıklayın.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top