You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Evcil hayvan maması satan şirketinin online mağazası için reklam kampanyası tasarlamakla görevlendirilen Melda, farklı kampanya türlerini araştırıyor. Google Ads’de kullanabileceği kampanya türleri aşağıdakilerden hangisidir?

Evcil hayvan maması satan şirketinin online mağazası için reklam kampanyası tasarlamakla görevlendirilen Melda, farklı kampanya türlerini araştırıyor. Google Ads’de kullanabileceği kampanya türleri aşağıdakilerden hangisidir?

Evcil hayvan maması satan şirketinin online mağazası için reklam kampanyası tasarlamakla görevlendirilen Melda, farklı kampanya türlerini araştırıyor.

Google Ads’de kullanabileceği kampanya türleri aşağıdakilerden hangisidir?

  • Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Video, Uygulama ve Erişim
  • Sosyal Medya, Görüntülü Reklam Ağı, Video, Alışveriş ve Uygulama
  • Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Video, Alışveriş ve Uygulama
  • Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, TV, Alışveriş ve Uygulama

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top